1989/90 | Prva savezna liga | 25. kolo
25.03.1990.
Koševo | Posjeta: 2.000

4:1

Sarajevo je u ovaj meč ušlo sa željom da ostvari pobjedu i tako se postavilo od prve minute. Na prvo slavlje navijači bordo tima su čekali do 23. minute kada centaršut Bobana Božovića atraktivnim udarcem glavom Kuprešanin zakucava pod prečku gostujućeg gola. Samo četiri minute kasnije, vodstvo Sarajeva je bilo udvostručeno. Lijepu akciju veznog reda u svoj drugi pogodak na utakmici krunisao je Kuprešanin.

Deset minuta igre u drugom poluvremenu bilo je dovoljno Husrefu Musemiću da se upiše u listu strijelaca. Ponovo je Boban Božović u ulozi asistenta, a Musemić prizemnim udarcem pogađa za 3:0. Gosti iz Titograda u 67. minuti smanjuju rezultat na 3:1, da bi samo tri minute kasnije Sarajevo stiglo do četvrtog pogotka. Strijelac je ponovo Musemić, ovaj put na asistenciju Kuprešanina.